Alanya Düzgün Tercüme bürosu,resmi belgelerin güvenle çevrildiği adres,her dilde çeviri hizmeti,noter tasdikli çeviriler,Tapu da tercümanlık,adliyede tercümanlık,yeminli tercümanlık hizmetleri Alanya da hizmetinizde! Alanya yeminli tercüman,Düzgün çeviri bürosu, visa danışmanlık,Alanya'da yabancılara ikamet(oturum)alma,yabancılar için çalışma izni alma.Resmi ve özel tüm tercüme(çeviri) ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Tasdik İşlemleri - Düzgün Tercüme
Türkçe   English   Rusca   Almanca   
Tasdik İşlemleri
ALANYA'DA NOTER ONAYLI ÇEVİRİ HİZMETLERİ
SÖZLÜ YA DA YAZILI TERCÜMELER
TAPU'DA(TAPU MÜDÜRLÜĞÜNDE) TERCÜME

     Yasal amaçlarla resmi makamlara sunulması gereken pasaport,vekaletname,sürücü belgesi,diploma,sertifika, transkript, sözleşme metinleri, mahkeme evrakları ve buna benzer resmi belgelerin çevirisinin, alanında uzman ve noterden yemin belgeli mütercim tercümanlarımız tarafından yapıldıktan sonra, anlaşmalı olduğumuz notere onaylatılma hizmetidir. Noter tarafından tasdiklenen belgeler, şahsınıza elden veya kargo ya da kurye yoluyla teslim edilir.

Noter onay ücreti, çeviri hizmet bedelinden ayrı olarak hesaplanır ve belgenin niteliğine, konusuna, sayfa sayısına göre farklılık gösterir. Asıl tutar, ilgili noter tarafından tasdik işleminin hemen ardından belirlenir. Şirketimiz, çevrilmiş resmi belgelerinizin noter tasdik ücretine ilişkin, ancak tahmini bir noter ücreti belirtebilir. Bu durumda, noter tasdik ücretinin şirketimize nakit olarak ödenmesi gerekir. Bununla birlikte, eğer isterse belge sahibi de çeviriyi yapan tercümanın yemin zaptının bulunduğu notere çevrilmiş belgesini tasdik ettirebilir ve ilgili notere ayrıca tasdik ücreti öder.

Dökümanınızın dijital kopyası olmasa dahi fotoğrafını çekerek bize gönderebilirsiniz.Fiyat alabilirsiniz.

Şirketimizin noter tasdik işlemleri Alanya 2. Noteri,3.cü Noteri,4.cü Noteri,5.ci Noteri tarafından yapılmaktadır.

​TEL:0 532 270 1603

​ TEL:0 553 745 13 13

 Sayfa Kategorisi: Hizmetlerimiz
 
İLETİŞİM

GSM1:0553 745 13 13

GSM2:0532 27016 03

OFFICE TEL:+ 90 242 5137776

ruhiduzgun@hotmail.com

info@alanyatranslator.com

 
Döviz Kurları

 
Facebook
 
Online