Alanya Düzgün Tercüme bürosu,resmi belgelerin güvenle çevrildiği adres,her dilde çeviri hizmeti,noter tasdikli çeviriler,Tapu da tercümanlık,adliyede tercümanlık,yeminli tercümanlık hizmetleri Alanya da hizmetinizde! Alanya yeminli tercüman,Düzgün çeviri bürosu, visa danışmanlık,Alanya'da yabancılara ikamet(oturum)alma,yabancılar için çalışma izni alma.Resmi ve özel tüm tercüme(çeviri) ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Kurumsal - Düzgün Tercüme
Türkçe   English   Rusca   Almanca   
Kurumsal

KURUMSAL
DÜZGÜN Tercüme Hizmetleri  sektörde uzun yıllar deneyim kazanmış profesyonelleri bir araya getirerek kaliteli hizmet, zamanında teslimat ve güven anlayışı üzerine kurulmuştur. Geliştirdiği teknoloji ve yazılımlarla kaliteli hizmet prensibini sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ
Teknolojik altyapı, eğitimli, deneyimli ve profesyonel kadro, sistemli, kaliteli hizmet ve güven anlayışıyla çalışmayı sürdürerek sektörün en çok tercih edilen şirketi olmak, sürekli yenilikler yaparak sektörü ileriye taşımaktır.

MİSYONUMUZ
Profesyonellikten ve ciddiyetten ödün vermeden, değerli müşterilerimizin bütün çeviri ihtiyaçlarını en yüksek kalitede ve eksiksiz olarak karşılayarak, müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Maliyetlerini en aza indirerek, zaman tasarrufu sağlayarak, rekabet güçlerini artırarak açılım yapmalarına ve zamanın bir adım ötesine geçmelerine çeviri hizmetleriyle katkıda bulunmaktır.

GİZLİLİK ANLAYIŞIMIZ
%100 gizlilik ilkesi ile çalışan, Düzgün Tercüme Hizmetleri müşteri bilgilerini başkaları ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur. Gizlilik politikası çerçevesinde Düzgün Tercüme Hizmetleri müşterilerin kişisel bilgilerini korumayı taahhüt etmektedir.

 
İLETİŞİM

GSM1:0553 745 13 13

GSM2:0532 27016 03

OFFICE TEL:+ 90 242 5137776

ruhiduzgun@hotmail.com

info@alanyatranslator.com

 
Döviz Kurları

 
Facebook
 
Online